Neden TODAY’i tercih etmeliyim?

TODAY ekibi olarak sizleri besinlerle bağışıklık sisteminizin güçlendirerek sağlıklı ve fit bir yaşam sağlamanın yanında nefes, yoga, meditasyon, aromaterapi, fiziksel aktivitenin arttırılması, yaşam alanının sadeleşmesi, hidrasyon, oil pulling, ekran süresinin azaltılması, uyku düzeni vb diğer önerilerimizle de sağlık yolculuğunuzda adım adım ve bütünsel yaklaşımlarla size destek olmayı hedefliyoruz.

Menü seçimi yaparken diyetisyenimize danışabilir ya da menü açıklamalarını okuyarak sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bir gün ile başlayarak dilediğiniz gün kadar paket alabilirsiniz. Maksimum fayda sağlamak ve değişimi gözlemlemek için en az 3 hafta düzenli kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

En az 48 saat önce sipariş verilmesi koşuluyla beslenme paketlerimiz İstanbul’un her yerine teslim edilebilir. Diğer tüm ürünlerimiz ise Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmektedir.

Paketlerimiz gün içerisinde saat 14.0 ila 20.00 arası teslim edilmektedir.

Malzemeler mevsime göre değişiklik gösterebilir ve dönem dönem yenilenir. Herhangi bir besine karşı alerji veya intoleransınız varsa lütfen bizimle bu bilgiyi paylaşın.

Severek yaparız 1 haftadan az olmamasi halinde…

Beslenme paketlerinin yanı sıra alanında en başarılı, uzman kadrodan oluşan diyetisyen, nefes koçu ve motivasyon koçu tarafından takip edilen aylık zayıflama grupları; nefes terapileri, detoks kampları ve mutfak workshop’ları gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca web sitemizde sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan paketli gıdalar ve kendi bahçemizden topladığımız doğal ürünler de yer almaktadır.

Yorgunluk, ani duygu değişikliği, sindirim sisteminde gaz, şişkinlik veya hazımsızlık; ciltte akne veya kızarıklık, kilo vermede zorluk veya diyet sonrası hızlı kilo alma, uyku düzensizliği gibi problemler, genellikle detoksa ihtiyacınız olduğunun göstergesidir.

Kaynaklar, aşırı kiloluysanız yılda 4, fazla kiloluysanız yılda 2, ideal kilonuzdaysanız ancak beslenme düzeninde sağlıklı bir başlangıç yapmaya ihtiyacınız varsa sadece 1 kez sıvı beslenmenin yeterli olacağını belirtmektedir.

Hamileler, emzirme döneminde olanlar ve özel bir tıbbi beslenme tedavisi alan bireylerin sıvı beslenmeden kaçınması gereklidir. Diğer menülerden kendinize en uygun olanı seçebilmeniz için diyetisyenimizle görüşmenizi öneririz.