Bütünsel Sağlık Seminerleri

DAHA İYİ OLMAK ? PEKİ NASİL?

İnsan sağlığı bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak bir bütündür. Bütünsel Sağlık yaklaşımı, tüm bedenlerimizde dengeyi sağlamak için genel yaşam değişikliklerini ön planda tutar. İnsanin kendi kendini iyileştirme yeteneklerini uyandıran , hastalıkların oluşmasını önleyen çözüm önerileri , günlük ve dönemsel rutinler sunar. Farkindalığı ve bilinci yükselten tekniklerle yaşam boyu bilinçli seçimler yapmasını sağlayan önerilerde bulunur. 

Sadece fiziksel bedenimize özen gösterip sağlıklı bir beslenme biçimi ve ideal bir rutinde fiziksel aktivitede bulunmak tüm bedenlerimizde denge yaratmak icin yeterli degildir. Beraberinde madde ve enerjiden oluşan fiziksel beden sağlığımızı dengeleyici bir yaşam tarzını benimsemek gerekmektedir. Fiziksel sağlığımız  için olumlu bir seçim yapıp uyguladığımızda, örneğin sağlıklı beslenmeye başladığımızda veya her gün doğa içinde düzenli olarak hareket etmeye başladığımızda bundan diğer bedenlerimiz olan zihinsel ve ruhsal bedenler de anında olumlu olarak etkilenir. Aynı şekilde zihnimizi dinlendirecek bir teknik uyguladığımızda diğer bedenler de hemen olumlu olarak etkilenecektir. Bunun tersi de ayni şekilde değerlidir.

Dönem dönem düzenleyeceğimiz ve sizlere sosyal medya hesaplarımız ve web sayfamız üzerinden duyuracağımız seminerlerimizde konusunun uzmanı ekibimizle bakış açısının çözümü nasıl belirlediğini birlikte keşfedecegiz.

Online Destek